İzmir de Ulaşım

Kendini Ralli Pistinde Sanan Sürücü

Belediye Çöp Kamyonu Smyrna Meydan'ında ralli yapıyorcasına yürekleri hoplattı. Benzinlikten sağa sola bakmadan yola fırlayan Çöp Kamyonu diğer sürücülerin tepkisini çekti. İhbar hattımıza ulaşan bu ilk kareyi uyarıcı olsun diye yayınlıyoruz.

02 Aralık 2010 Perşembe 10:07
 İhbar Hattımıza kimliği bizde gizli okurumuzun resimleyerek gönderdiği haberi sizlerle paylaşacağız.
 Normal akan trafiği alt üst edecek bir dikkatsizliğe neden olan 35 SDY 31 plakalı  Belediye'ye ait çöp kamyonu, sağ sola bakmadan yola fırlayarak yine aynı fütursuzluğu ile trafiğe kapalı bir yolda ralli yapar gibi yolun sağına soluna geçerken diğer otomobilleri görmezden gelmeyi sürdürmüş. Bir kolu camdan sarkan sürücü ağzında siğara tek elle idare ettiği direksiyonla koca kamyonu şehir içinde kullandığının farkında değilmi?
 Plakasından amirlerinin ve sorumlu yetkilinin bileceği bu sürücünün uyarılacağına eminiz.Çünkü ait olduğu  belediye son derece titiz çalışmaları ile taktir toplamayı sürdüren bir belediyemizdir.
 Bu sorumsuz sürücüye gereken uyarı ve yaptırım ne ise onları yapacaklardır.
 Bu ihbarı bizimle paylaşıp, değerlendiren okurumuza teşekkür ediyor, diğer okuyucularımızında ihbar hattımızı bu ve buna benzer olaylarda değerlendirmesini öneriyoruz.


Egede Sentez Sizlerin Sesi Olmaya Devam Edecek....
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 129136 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...