İzmir de Ulaşım

BORNOVA'DA 2015 YILININ İLK MECLİSİNDE BALBAY SÜPRİZİ

Bornova Belediyesi’nin 2015 yılı ilk meclis toplantısı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay’ın sürpriz ziyaretiyle başladı.

06 Ocak 2015 Salı 11:26
BORNOVA'DA 2015 YILININ İLK MECLİSİNDE BALBAY SÜPRİZİ 

Bornova Belediyesi’nin 2015 yılı ilk meclis toplantısı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay’ın sürpriz ziyaretiyle başladı. Tüm meclis üyelerine çalışmalarında başarılar dileyen Balbay, Bornova’nın proje ve hizmetlerini ilgiyle takip ettiğini söyledi.
Bornova Belediyesi’nde 2015 yılının ilk meclisi yapıldı. İlk toplantıya, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay sürpriz bir ziyaret yaptı. Meclis üyeleriyle tokalaşarak çalışmalarında başarılar dileyen Balbay, kısa bir konuşma da yaptı. Gençliğinin Bornova’da geçtiğini söyleyen Balbay, “Bana göre bir insanın memleketi gençliğinin geçtiği yerdir. Bu nedenle benim de memleketim Bornova” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun davetiyle Gaziemir’deki yeni Fuar Alanı tanıtım gezisine katıldığını söyleyen Balbay, İzmir’in fuar kenti kimliğini bu projeyle güçlendireceğini belirterek, “Bornova’da da pek çok projenin hayata geçirilmesi için çalışmalar sürdürülüyor” dedi.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da Balbay’ın yaptığı sürpriz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 2015 yılının herkes için hayırlı olmasını diledi.

Bornova Belediye Meclis Toplantısı’nda denetim komisyonu üyeleri de seçildi. Komisyona meclis üyelerinden; İbrahim Ulaş Polat, Eray Büyük, Cemal Şenel, Erbay Kara ve Sait Tatlı seçildi.
 
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 126055 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...