İzmir de Ulaşım

GÜL VE GÜNEŞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

İzmir Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül’ün oğlu Selim ile Dernek Saymanı Turgut Güneş’in biricik kızları Merve görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.

19 Ağustos 2018 Pazar 00:36

GÜL VE GÜNEŞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

 

İzmir Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül (Pepiç)’ün oğlu Selim ile Dernek Saymanı Turgut Güneş (Jakupoviç)’in biricik kızları Merve görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.


Güzelbahçe Şamdan Kır düğün salonunda gerçekleştirilen düğünde Nikah’ı Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila kıydı.

Bu mutlu günlerinde iki aileyi de yalnız bırakmayan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Siyasi parti temsilcileri, çok sayıda STK Başkan ve Yöneticileri, Boşnak dernekleri başkan ve yöneticileri, İş ve Spor dünyası adamlarının yanısıra, Almanya, Makedonya, Sırbistan dan gelen konuklar ve çok sayıda davetli katıldı.


Türkiye’de yaşayan Boşnakların sevdiği İstanbul’lu ‘Gurup Lilyan’ ın sahne aldığı düğünde, Boşnak geleneklerini yansıtan sevdalinka müzikleri çalarak düğüne katılanları adeta coşturdu.

Genç çift düğünden sonra Balayı için Balkan ülkelerinden Bosna, Makedonya ve Sırbistan’ı seçerken düğünden sonra on günlük balayı için yola çıktılar.

Egedesentez ailesi olarak bizlerde genç çifte mutluluklar diliyoruz.

 

 
Haber:Doğan Prepol
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 104156 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...