İzmir de Ulaşım

"KIPIR KIPIR" YAZA DAMGA VURACAK

Uzun bir aranın ardından 5 şarkılık maxi single ile müzik piyasasına geri dönen sanatçı Eylül Metin, müzik marketlerdeki yerini aldı. 1 yıl gibi uzun bir çalışmanın sonunda Eylül Metin titizlikle hazırlanmış muhteşem eserlere imzasını attı.

03 Temmuz 2017 Pazartesi 19:16
Eylül Metin'in yeni klibi yayında


Uzun bir aranın ardından 5 parçalık maxi single müzik marketlerdeki yerini aldı.


Uzun bir aranın ardından 5 şarkılık  maxi single ile müzik piyasasına geri dönen sanatçı Eylül Metin, müzik marketlerdeki yerini aldı. 1 yıl gibi uzun bir çalışmanın sonunda Eylül Metin  titizlikle hazırlanmış muhteşem eserlere imzasını attı. 

Uzun bir aradan sonra rakipsiz olduğu sahnelere ve eğlence dünyasına muhteşem şovları ve efsane repertuvarı ile döneceğini söyleyen Eylül Metin, heyecanla müziksevelerle buluşmak için gün sayıyorum dedi. 

5 şarkılık maxi singleda yer alan tüm şarkılar müziğin deha ismi Erdem Kınay tarafından aranje edildi ve remix yapıldı.

                

"KIPIR KIPIR" YAZA DAMGA VURACAK
Eylül Metin'in Kıpır Kıpır, Şıkır Şıkır, Tay Tay, Hadi Bay Bay şarkısı Seyhan Müzik etiketi ile müzik marketlerdeki yerini aldı. 

Başarılı sanatçı yaptığı açıklamada, "EYLÜL METİN'in albümünü dinlemeye başladığınızda; önce TAY TAY’da duracaksınız, sonra tempo tutacaksınız, sonunda da EYLÜL METİN size sahnenin o benzersiz coşkusunu getirecek ve finalde BAY BAY DİYECEK... Kısaca bu yaz EYLÜL METİN  ile tay tay  coşacaksınız. açıklamasında bulundu.


 
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 115506 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...