İzmir de Ulaşım

Medyaege Güçlendi !

Basının güçlü sesi Medyaege kadrosunu güçlendiriyor. Yıllarca Yeni Asır, Sabah ve Takvim Gazeteleri’nde yargı muhabiri olarak görev yapan Gazeteci - Yazar Ali Eyce, Medya Ege Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni oldu.

05 Eylül 2018 Çarşamba 16:17

Medyaege Güçlendi !


Yazılı, görsel ve internet yayıncılığında 5 yılını dolduran Medya Ege’nin Genel Yayın Yönetmenliğine duayen Gazeteci - Yazar Ali Eyce getirildi. Medya Ege Yayın Grubu Başkanı Arif Çayan, Eyce’nin yayıncılık anlayışlarına güç kattığı kadar, farklı bir bakış açısı da kazandıracağını, daha aktif, daha yönlü ve daha etkin bir yayıncılık için yönetim kadrosuna güçlenmeye gittiklerini belirtti.Medya Ege Yayın Grubu’nda Eyce’nin gelmesiyle de yeni bir yapılanma yönetim kadrosunda gerçekleştirildi.Yayın grubunda Sorumlu Yazı işleri Müdürlüğüne Ali İhsan Çiftçi, Görsel Yönetmenliği Mehmet Özdoğru, Yayın Danışmanlığına Eylül Ayça Karakuş, Haber Müdürlüğüne Dilek Çelikten getirildi.


Değişimin Medya Ege Yayın Grubu’nu güçlü bir yönetim yapısına kavuşturduğuna dikkat çeken yayın grubu genel yayın yönetmeni
Ali Eyce, Medya Ege’nin yayın politikasını her zaman takdir ettiğini, anlık, etkin ve güçlü yayıncılık yaptığını belirterek, “Medyaege’nin kurumsal kimliğini oturtmak ilk hedefimiz olacak. Türkiye’de yapılan yapmak değil, yapılanın en iyisini yapmak için çalışacağız. Yazılı ve görsel basında Medya Ege’nin farkını kısa zaman bizi takip eden, bizi okumayı tercih edenler göreceklerdir’ dedi. 


Haber Kaynağı: ESH
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...