İzmir de Ulaşım

HAMZAÇEBİ İSTİFA ETTİ

Bir kaç gün beklemek lazım haberin yürürlüğe girip girmeyeceğine inanmak için.Bu yaşananlara ne ad vermek lazım bilinmez ama bildiğimiz şu ki erdemli insanlar bu yapılanların hiç birini yaşamayı göze alamaz.

07 Şubat 2019 Perşembe 18:14
 CHP Genel Sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi Twitter’dan yaptığı açıklamayla partideki görevinden istifa ettiğini duyurdu. Mehmet Akif Hamzaçebi istifasını "12 Şubat 2018 tarihinden bu yana onurla yürüttüğüm CHP Genel Sekreterliği görevinden ayrılmış bulunuyorum." sözleriyle duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi'nin CHP Genel Sekreterliği görevinden ayrıldığını duyurduğu açıklaması şu şekilde:
“12 Şubat 2018 tarihinden bu yana onurla yürüttüğüm CHP Genel Sekreterliği görevinden ayrılmış bulunuyorum. Bundan sonraki süreçte de CHP olarak Türkiye’yi aydınlık bir geleceğe taşıma mücadelemizi kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz.”

 Mehmet Akif Hamzaçebi'nin açıklaması aşağıda.


Efendim mesele neydi?
Açıklasanız biz fani kullarınızda bir parçacık ucundan köşesinden anlasak işin özünü.
Olmaz mı?
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 16925 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...