İzmir de Ulaşım

ALTAN İNANÇ BASIN AÇIKLAMASI

CHP İzmir'in örgüt içinde güçlü ismi Altan İNANÇ Aday Adaylığını düzenlenen bir basın toplantısıyla duyurdu.

08 Mayıs 2018 Salı 18:25
İzmir Tabela, Neon Tabela, Krom Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Vinil Germe Uygulama, Dijital Baskı
 Altan İNANÇ 27. Dönem CHP İzmir 1.Bölge Milletvekilliği Aday Adaylık Açıklaması

Ülkemizin dört bir yandan kuşatılmaya çalışıldığı, bizler için onurlu ve aydınlık yaşamın adı olan Cumhuriyetimizin ilkelerine ve temel değerlerine büyük saldırıların olduğu günümüz Türkiye’sinde en önemli tarihsel süreçten geçiyoruz. 
 
AKP’nin 15 yıllık iktidarının artık bir baskı rejimine dönüştüğü somut bir gerçek olarak karşımızda duruyor. 
Türkiye büyük bir kırılmaya doğru gidiyor ve AKP bu kırılma noktasına elindeki tüm devlet güç ve imkânlarını sahaya sürerek giriyor. Çünkü başka türlü yönetemeyeceklerini onlarda görmüş durumdalar ancak böyle de yönetemeyeceklerini göstermek bizim boynumuzun borcu.
Bütün bu örgütlü tiranlığın yüreklerimize korku salması baş edilemez bir güç değil.
Biraz sonra açıklayacağım kararın altında bu farkındalık yatmaktadır. 
Türkiye büyük bir hesaplaşma yaşıyor. Bu karanlık gidişatı durdurabilecek ve Türkiye’yi sürüklendiği bu çıkmaz sokaktan çıkarabilecek tek güç Cumhuriyet Halk Partisi’dir.
Emperyalizme karşı başkaldıran, ulusal direnişi yöneten, stratejik bir devrimi gerçekleştiren, sonrasında çağdaş bir model oluşturan Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu şanlı Cumhuriyet Halk Partisiyiz. Bu toprakların en zor koşullarda dahi teslim alınamayan iradesiyiz. Ülkemizin en karanlık dönemlerinde olduğu gibi bu gün de yaşadığımız coğrafyanın tüm dikkatini ve umudunu üzerimizde taşıyoruz.
Partimizin, tekrardan bağımsız hukuk devleti olma ve sosyal adaleti sağlama yolunda vereceği mücadelede bireysel sorumluluk almak ve daha fazla katkı yapmak istiyorum.
Emeğe, özgürlüğe, eşitliğe, kardeşliğe düşman olan saldırı dalgasını karşılamak için,
24 Haziran 2018’de yapılacak genel seçimde İzmir 1. Bölge’den CHP milletvekili aday adayıyım. 
 
Ben örgütlü mücadelenin içinden geliyorum. Daha özgür ve daha adil bir Türkiye için çabalamak istiyorum. Bu gün talip olduğum bu görevi çabam için yeni bir mücadele alanı olarak görüyor ve hakkını verebileceğim bu sorumluluğu omuzlarıma almak istiyorum.
 
Bu seçim Türkiye için bir dönüm noktasıdır. Halkımızın tek adama bağlı, otoriter bir sisteme geçit vermeyeceğine inanıyorum.
Çünkü demokrasi, bütün bu hukuksuzluklara ve baskıya karşı halkımızın vazgeçemeyeceği, çok zor koşullarda kazanılmış bir insanlık değeridir.
Bu tek adam rejimine ve onun getirdiği faşizme karşı demokratik, adil ve özgür bir yaşam için ortak mücadelemizin zaferini birlikte yaratacağız.
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere bıraktığı çağdaş Türkiye çok büyük tehlikeler içindedir. Hiç kimse unutmamalıdır ki, Atatürk’ün emaneti çağdaş Türkiye bize miras değil, bizim gelecek kuşaklara lekesiz bir şekilde aktarmamız gereken kutsal bir emanettir.
CHP’liler olarak kardeşçe yaşayacağımız, adil, eşit ve özgür bir Türkiye’yi yeniden inşa etmeye hep birlikte yürüyeceğiz.
24 Haziran’da aydınlık günlere hep birlikte adım atacağız.
Tüm yurttaşlarımızı bu mücadelede CHP’nin yanında olmaya çağırıyorum.
Bu yolda; İl/ilçe örgütlerimizle, kadınlarımızla ve gençlerimizle CHP bayrağını en tepeye taşımak için varımızla, yoğumuzla çalışacağız.
Demokrasinin anlamını yitirdiği bu günlerde demokrasiyi yeniden anlamlandırmak için var gücümle ve sarsılmaz bir inançla çalışacağıma 
SÖZ VERİYORUM!
Umutla, İnançla, yoldaşça kucaklıyorum hepinizi.
Altan İnanç
2011-2015 Örgütlerden ve Seçim İşlerinden Sorumlu 
İzmir İl Başkan YardımcısıHaber Kaynağı: ESH
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...