İzmir de Ulaşım

BİSİKOOP BASIN BÜLTENİ

BİSİKOOP etkinlikleri kendini hissettirmeye başladı.Bostanlı pazar yeri bisiklet kullanıcılarının her pazar uğrak yeri olacak.

17 Ekim 2018 Çarşamba 21:19
 Bisikoop; bisikletli ulaşımı geliştirmek ve bisikleti kent kültürüne  daha etkin bir şekilde kazandırmak amacıyla her türlü altyapı faaliyetini gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

Bu bağlamda bisiklet edinmeyi, satın almayı kolaylaştırmak amacıyla ikinci el bisiklet pazarı açılacaktır.

 Koopertifimiz; 28 Ekim günü saat 10 ile 16 saatleri arasında Bostanlı Pazar yeri alanında,    2. el Bisiklet Pazarı kurarak  bisikletlilerin ihtiyacına yönelik hizmet verecektir. Bisikletini satmak isteyenlerle, alıcıları buluşturacak bu pazara katılacak olan satıcılar, sadece 5 Tl ödeyerek yer kiralayabilecekler. Aksesuar ve bisiklet parçası satanlardan pazara katılımları için ücret talep edilmeyecektir. Ayrıca istenirse bisiklet alıcısı ve satıcısına Teknik Servis ve Ekspertiz desteği de sağlanacaktır.

Satışa gelen bütün bisikletler fotoğraflanarak, satıcıların kimlik ve iletişim bilgileri alınacak, satış amaçlı  oluşturacağımız sitede yayımlanacak. Böylece bisiklet hırsızlığını önleme konusunda, katkı sağlamış olacaktır.

Bisikletini satmak yada almak isteyenler için,  daha çok seçeneğin sunulduğu, daha gerçekçi fiyatların oluştuğu ve daha güvenli alışverişin sağlandığı bu  zemin  tüm bisiklet severlerin hizmetine sunulmuş olacaktır.

BİSİKOOP BASIN BÜROSU.

------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...