İzmir de Ulaşım

ALTAN İNANÇ KİM

İzmir'in deneyimli siyaset ve iş adamı Altan İnanç'la önümüzde ki CHP kongreleri hakkında konuştuk.Çok yakında Egede Sentez sayfalarında okuyacaksınız.

07 Kasım 2019 Perşembe 15:33
 Altan İnanç kimdir?
Altan İnanç 1962 yılında, Tokat’ın Niksar İlçesi’ne bağlı Yazıcık Köyü’nde, öğretmen bir baba ve ev hanımı bir annenin üçüncü (Türkiye Devrimi için Şehit vermiş bir ailenin) çocuğu olarak dünyaya gelmiş ve İzmir'de 36 yıldır demokrasi mücadelesinin içinde yaşamaktadır.
 1982 yılında İzmir'e geldikten sonra yaşamın durağan değil, değişen ve değiştirilecek bir süreç olduğu için, siyasetin içinde etkin olmanın, sorumluluk almanın, insanlık görevi olduğuna inanarak1987 yılında SHP' ye üye olarak politika yapmaya başladı. Sonrasında CHP SHP birleşmesinden sonra CHP içinde 2 dönem CHP İzmir İl Başkan Yardımcılığı, partinin çeşitli kademelerinde gerek gönüllü gerekse  yöneticilik görevlerinde bulundu.


2015 Genel Seçimlerinde İzmir 1. Bölgeden Millet Vekili Aday Adayı oldu.

Aziz Kocaoğlu'na yakınlığı her zaman CHP içinde ki kulislerde adının geçmesine neden oldu. Bizim gördüğümüzde bundan fayda değil politik olarak hep zarar gördü.

Kendisi ile anlık bir kararla yaptığımız röportaj hafta sonu Egede Sentez'de olacak.
İlgi ile beklenen röportajımız İzmir CHP içinde ses getirecek diye düşünüyoruz.

Aynı zamanda reklam sektöründe büyük bir makina parkuruna sahip iş adamıdır.

ALTAN İNANÇ KİMDİR (TIKLAYINIZ)


Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 80295 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...