İzmir de Ulaşım

BAŞKAN ÖNCE DİNLEDİ ŞİMDİ İŞ ZAMANI

01.05.2019 Tarihinde Başkan çarşı Esnafını dinledi...Şimdi ise dinlediği şikayetleri bir bir giderme yolunda adımlar atıldı.

31 Mayıs 2019 Cuma 09:49
 Karşıyaka Esnafının ve insanının bir az olsun sosyalleştiği nefes aldığı geleneksel alışveriş merkezi olan ÇARŞI her gün çoğu zaman diliminde kaosu yaşıyordu.

İşletme sahiplerinden ziyaretçilere herkesim şikayetçi olduğu bu kaos ortamı artık bir dokunma ile düzelecek gibi.

İlk adım Arabacılar sokağı olarak bilinen "Şehit Üsteğmen İsmail Cazgır Sokak"ta atıldı.

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Karşıyakamızın kanayan yarası haline gelen işgal sorununa karşı çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Şehit İsmail Cazgır Sokak ile başlattığımız kaldırım uygulaması sayesinde esnafımızın izinli işgal alanından taşmasının önüne geçerken, denetimi de kolaylaştırmış olacağız. Halkın kontrolünü de mümkün kılacağız. Mustafa Kemal Paşa Camii etrafındaki bölge ile devam edecek bu çalışmamızı, ihtiyaç olan diğer sokaklarımıza da taşıyacağız. Amacımız hem esnafımızın hem de halkımızın huzurunu korumak, sokaklarımıza da düzen getirebilmektir” dedi.

01.05.2019 Tarihli Haberimiz
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 89440 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...