İzmir de Ulaşım

İZMİR'İ SİNİRLENDİREN İSİM

Kamuoyunda cevapsız ve karanlık ilişkilerle anılan Tuncay Özkan ismi hala Aday isimler arasında olması tepkileri yükseltiyor.

19 Ocak 2019 Cumartesi 19:12
 CHP yi "Biz Kaç Kişiyiz" hareketi ile bölmesi bir yana Tv kanalını fetö ye satmasına dair iddialara eklenen TGRT nin sahibi Enver Ören'i anlatan kitabını yayınlamamak için 2 milyon dolar para alması İzmir'in öfkesini artırmaya yetiyor.

Yukarıda ki iddiaları açık açık yazan Gazeteci Önkibar'a yanıt veremeyip kulağının üstüne yatan Özkan şimdi bu şaibelerle İzmir'e aday yapılması gündemde.

"Bu CHP yönetimi Tuncay Özkan gibi adaylar çıkararak  İzmir'i Nihat Zeybekçi'ye altın tepside sunmak için bundan başka ne yapabilir" sorusu ile çalkalanan İzmir kararlı duruş sergiliyor.Hatta Aziz Kocaoğlu'na aday ol baskısı sırf bu yüzden diyenler bir hayli fazla ki aklada yatkın.Aziz Bey İzmir'in feda edilmesine sessiz kalamazdı  deniyor.
Haksızlar mı?
"Kurtar İzmir'i bu ızdıraptan Aziz Kocaoğlu" .

BU günkü yazısı ile olayı yazan Önkibar köşesinde şunları yazmış;
"İzmir, Tuncay’a karşı ayakta!
İZMİR’deki gerçek CHP’lilerin mesaj sağanağı altındayım, niye mi? İhlas Patronu Enver Ören için yazdığı kitabı iki milyon dolar para karşılığı yakan, televizyonunu Fetullah’a satan ve binlerce Atatürkçüyü “Biz Kaç Kişiyiz” diyerek CHP’den koparan Tuncay Özkan için. Ne mi diyorlar? Milyonda bir ihtimal bile olsa Tuncay’ın İzmir’e Belediye Başkan adayı yapılması durumunda şehre sokmayacaklarını söylüyorlar. Vallahi haklılar, zira tersi olsa bunun adı CHP’lilerin Atatürk’e ihaneti olur. Bilgi kesin, Aziz Kocaoğlu’nun adaylık ilanı Tuncay’ın önünü kesmek içinmiş! "

Bu yazılanlara çıkıp, YALANDIR İFTİRADIR" diyemeyen biri İzmir'e aday mı yapılır?
Kaldı ki milletvekilliği bile sorgulanıyordu.

İşte bu tarihe kadar açıklanamayan İzmir Büyükşehir Başkan Adayılığı hangi pazarlıkların içine çekilmiş bilen var mı?
Merak eden çok ta bilen yok.
Ama tahmin etmek güç değil.


haber : M.Güneş
Haber Kaynağı: ESH
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...