İzmir de Ulaşım

Bucaspor'a Balkan Morali

İzmir Balkan derneklerinin başkanları Bucasporlu futbolcu ve yöneticileri ziyaret ederek destek verdi. İzmir Balkan Dernekleri Federasyon Başkanı Vahap Savaşan, Gültepe Makedonya Göçmen Dernekleri Başkanı Birol Özkardeşler ve Buca Rumeli Balkan Göçmen Derneği Başkanı İzzet Atan’ın ziyareti futbolculara moral oldu.

20 Ekim 2017 Cuma 16:26
Bucaspor'a Balkan Morali


İzmir Balkan derneklerinin başkanları Bucasporlu futbolcu ve yöneticileri ziyaret ederek destek verdi. İzmir Balkan Dernekleri Federasyon Başkanı Vahap Savaşan,  Gültepe Makedonya Göçmen Dernekleri Başkanı Birol Özkardeşler ve Buca Rumeli Balkan Göçmen Derneği Başkanı İzzet Atan’ın ziyareti futbolculara moral oldu. 

Balkanların gözde tatlısı Tiriliçe’nin ikram edildiği buluşmada Bucaspor’un eski günlerine kavuşturulması için güçbirliği kararı alındı. Bir dönem liglerin korkulu takımı olan Bucaspor’a tüm İzmirlilerin sahip çıkması gerektiğini dile getiren dernek başkanları yaptıkları ortak açıklamada şu görüşe yer verdiler:
 

“Bucaspor'un altyapısı hala çok sağlam ve gençlere çok önem veriliyor.  Bucaspor’dan Türk futboluna birçok değer kazandırıldı. İzmirlilerin sahip çıkmasıyla Bucaspor tekrar eski günlerine kavuşacak. Gün birlikte hareket etme günü.”

 
Haber Kaynağı: ESH
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...