İzmir de Ulaşım

STALİN BİR AZİZDİ...!

17 Mart 2020, 17:32
Metin TANRIVERDİ
 STALİN'E İFTİRA ATMAYIN ÇARPILIRSINIZ...!

O DÜNYA İNSANLĞI İÇİN BİR AZİZDİ…!

MUTTAKİ İDİ, HALAKA İDİ, ERENDİ, KAMİL İDİ, BİLGE İDİ FİLOZOFTU MİLİTANDI ADANMIŞ BİR FEDAİ İDİ…!

O TANRININ YER YÜZÜNDEKİ  ADALET KAMÇISIYDI…!

İŞTE BU YUZDENDİR Kİ KIMSE ONU YOK EDEME Dİ , İFTİRALARDA İTİBARSIZLAŞTIRAMADI...!

 

 

 Hitler canavarını kim yok etti ?

insanlıktan çıkmış kendilerinden başka kimseye yaşam hakkı tanımayıp Moskova’ya kadar her tarafı ve ülkeleri ve  insanları yok eden  Hitler ve destekçisi canileri Berlin’e kadar kim kovaladı?

Senmi kovaladın ?

Hitlerin toplama kamplarındaki insanları kim kurtardı?

Toplama kamplarını hangi ordu boşalttı.?

İinsanlık düşmanı canilerin merkezine emekçilerin şanlı bayrağını kimin ordusu dikti?

İngiliz- Amerika ordusumu?(Doğum günü kutlamaları için Rusya'da bir gösteriden alınmıştır)

O caniler kendi inlerinde bile  mezarlarına toprak bulamadılar. Masallara, iftiralara hastalıklı ağızlara kanmamak için  yansız düşünmekte  fayda var.  Hitler ve destekçisi caniler Moskova önlerine kadar gelmiş. Halkta zülüm altında inliyor. Bu Hitler son hamleyi neden yapamıyor?  Stalin Moskova önlerinden  Hitler canisinin ordularını kovalamaya başlayıp Avrupa’yı kurtararak Berlin’e çıkıyor. 25 milyon insan Stalin’i ve sistemini savunmak için hayatını veriyor. Dünyadaki hangi diktatör için milyonlarca insan hayatını vermiş? 

Berlin’e kadar gelen Stalin Madrid’den, Roma’dan, Paris’ten, Atina’dan, çıkmasını kim engelleyebilirdi?

O dönem buralardaki insanların % 50 den fazlası Stalin taraftarıydı insanlık için yaptıklarından dolayı hayrandı.  Stalin neden durdu sebebi belli. Ama onu da [Stalin diktatör]  yalanına inananlar bir az zahmet edip araştırsın diyelim.

 Stalin Berlin’de durdu. Ama Çin’deki taraftarları  Pekine varmasını atom bombasını atanlar bile durduramadı. Stalin’den önce Avrupa’da ve dünyada işçi hakları, çalışanların hayat güvencesi mi vardı?

Ya bu gün,  işçiler, emekçiler, çalışanlar biraz olsun rahat nefes alabiliyorsa Stalin sayesinde değil mi?  Avrupa’nın patronlarına Stalin geliyor korkusu bile yetmişti.  işte bu yüzden  dünya insanlığı için Stalin’in varlığı  çok özeldir,  Stalin yaratanın yer yüzündeki adalet kamçısıydı. O Tanrının kutsadığı bir Azizdi, Mutaki idi, Erendi. Bilgeydi, Filozof du,  militandI, adanmış bir feda idi. işte bu yüzdendir ki kimse Onu yok etme gücünü kendinde bulamadı… Tarih çarpıtıcıları,  iftiracılar onu hiç itibarsızlaştırabildiler mi?

Tarih çarpıtıcılarının insanlığın gözünden ırak tutmaya çalıştıkları, ondan hiç söz etmedikleri bir başka önemli konuyu da yazmalı…

Bu gün insanlık cep telefonlarına,  internete sahipse, uzaya uydular, insan  gönderebildiyse  ki, ABD ve dünyanın bütün ülkeleri  uzayın en derinliklerine insan ve uydu göndermek için Baykonur uzay üssünü kullanmak zorundaysa,  uzayda uzun süre kalınabilecek uzay istasyonları, yani uzay siteleri varsa, işte O Dahi Stalin’in öncülük edip kurduğu bilim şehirlerinde internet, bilgisayar, iletişim tekniğiyle çalışan milyonlarca mühendisin, bilim adamının, kolektif çalışmasının sayesindedir. Evet uzay teknolojisini  Sovyet  bilim adamları dünya insanlığına Stalin sayesinde Onun eşsiz öngörüleri ile hediye ettiler

Türkrus haber sitesinden bir alıntı ile yazıyı noktalayalım; “ankete katılanların yüzde 41’i Stalin’e saygı, yüzde 4’ü hayranlık, yüzde 6’sı sempati duyduğunu söyledi.

Anket katılımcılarının yüzde 19’unun Stalin’e karşı “kızgınlık, korku ve iğrenme” duygularını beslediği, yüzde 26’sının ise Stalin’e karşı kayıtsız olduğu belirtildi.”

 

Stalin’e iftira atma çarpılırsın…! Yazdığı yüzlerce makale ve kitapları ile akademik bir kimliği olduğu gibi hakkında 1108 kitap yazılmış insanlığın önemli bir evladıdır.

Yükleniyor...