İzmir de Ulaşım

BAŞKAN UYSAL; BURHANİYE ESNAFIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından, ilçe genelinde faaliyet gösteren market, bakkal vb. işletmelerde fiyat etiketlerinin kontrolü yapıldı. Raftaki fiyat etiketi ile kasadaki fiyat etiketini kontrol eden Zabıta Memurları aynı zamanda son kullanma tarihi ve barkotların da kontrollerini yaptı.

08 Kasım 2018 Perşembe 14:25

BURHANİYE ESNAFIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM


Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından, ilçe genelinde faaliyet gösteren market, bakkal vb. işletmelerde fiyat etiketlerinin kontrolü yapıldı. Raftaki fiyat etiketi ile kasadaki fiyat etiketini kontrol eden Zabıta Memurları aynı zamanda son kullanma tarihi ve barkotların da kontrollerini yaptı.Burhaniye genelindeki büyük küçük tüm marketlerde ve bakkallarda gerçekleştirilen kontrollerde, reyonlardaki ürünlerin etiketli olup olmadığı, reyonda bulunan ürün fiyatının kasadakiyle uyuşup uyuşmadığına ve ürünlerin son kullanma tarihlerine dikkat edildi.

 

Yapılan kontroller sonucunda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmadığını belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Öncelikle Burhaniye esnafımıza teşekkür ediyorum. Dürüst bir şekilde hizmet vermeleri bizleri memnun etti. Belediyemiz Zabıta Ekipleri Burhaniye genelinde her alanda denetimlerini düzenli aralıklarla sürdürüyor. Ekiplerimizin bu yaptığı uygulamalarla vatandaşların alışverişlerinde olası mağduriyetlerin önüne geçiliyor. Hem vatandaştan gelen şikâyetleri değerlendiren hem de rutin kontrolleri yapan zabıta ekiplerimiz herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına denetimlerini devam ettirecekler” dedi. 

Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 3455 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...