İzmir de Ulaşım

Özel Çocuklara Özel Yeni Yıl Kutlaması

Ayvalık Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü Özel Çocuklar Eğitim Evinde yeni yıl kutlaması düzenlendi. Belediye Başkanımız Mesut Ergin, Başkan yardımcısı Ersan Bahar, Belediye meclis üyeleri Tülay Çankaya, Merih Arslan, Hüseyin Ergin, Mehmet Anıl Okyar ve Kültür Müdürü Erkan Cılak 'da partiye katıldı. oyunların oynandığı eğlenceli kutlamada, pasta kesildi, şarkılar söylendi.

31 Aralık 2019 Salı 15:24

Başkan Ergin Yeni Yıl Pastasını Çocuklarla birlikte kesti

 

Ayvalık Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü Özel Çocuklar Eğitim Evinde yeni yıl kutlaması düzenlendi.

Etkinliğe Belediye Başkanı Mesut Ergin, Başkan yardımcısı Ersan Bahar, Belediye meclis üyeleri Tülay Çankaya, Merih Arslan, Hüseyin Ergin, Mehmet Anıl Okyar ve Kültür Müdürü Erkan Cılak 'da partiye katıldı. oyunların oynandığı eğlenceli kutlamada, pasta kesildi, şarkılar söylendi.

 


BAŞKAN ERGİN'E ÇOCUKLARDAN ANLAMLI HEDİYE

Çam sakızı çoban armağanı hediyelerin verildiği kutlamada, özel kardeşlerimizin, Belediye Başkanı Mesut Ergin 'e verdikleri, üzerinde Ergin ailesinin fotoğrafının olduğu kupa , başkanı çok mutlu edip, duygulandırdı.


 


ALDIĞIM EN GÜZEL HEDİYE

Başkan Ergin duygularını şu sözlerle dile getirdi;

"Yoğun çalışma temposunda bu yeni yıl partisi bize keyifli bir mola oldu. Bu çocuklarımızı, kardeşlerimizi memnun edip, gönüllerini hoş edebildiysek ne mutlu bize. Çocuklarımızın verdi bu hediye aldığım en güzel hediyelerden bir tanesi çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum. Herkesin 2020 yılı da böyle keyifli, mutlu, güzel geçsin "diyerek duygularını dile getirdi.


 

Bu haber 75799 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...