İzmir de Ulaşım

İZMİR BOSNA SANCAK DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ATİLA’YA NEZAKET ZİYARETİ

İzmir Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül ve yeni seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’yı makamında ziyaret etti.

26 Eylül 2018 Çarşamba 12:35
İzmir Tabela, Neon Tabela, Krom Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Vinil Germe Uygulama, Dijital Baskı

İZMİR BOSNA SANCAK DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ATİLA’YA NEZAKET ZİYARETİ

 

İzmir Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül ve yeni seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’yı makamında ziyaret etti.


İzmir Bosna sancak Derneği’nin Başkan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’yı makamında yaptığı ziyarette sıcak ve samimi konuşmalar ve projeler konuşuldu. Dernek olarak Bornova Belediyesi ve Olgun Atila’dan memnuniyetlerini dile getirirken, bu güne kadar gerçekleştirdikleri ortak projelere yenilerini ekleme konusunda mutabık kalındı.

             

Ziyaret sırasında İzmir Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül şunları söyledi;

‘Biz dernek olarak Geldiğimiz coğrafyayı unutmadık, orada yaşayan hemşerilerimize ve burada yaşayan hemşerilerimize her türlü desteği vermek için çabalıyoruz. Bornova belediyemiz ile ortak projeler üreterek yine o coğrafya ya destek oluyoruz. Bu güne kadar sizinle çok güzel işlere imza attığımızı düşündüğüm için, bundan sonrada böyle devam edeceğini biliyorum. Dernek olarak sizin başkanlığınızda derneğimize verdiğiniz destekle, Boşnak camiasına faydalı hizmetlerimizin olduğunu düşünüyorum ve bu hizmetlerin devam edeceğine inanıyorum.’ dedi.Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila şunları söyledi;

‘Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum Bornova sizin eviniz.  Dört buçuk yıllık sürede sizlerle çok güzel etkinlikler gerçekleştirdik. Bu etkinliklerin en büyük destekçileri sizlerdiniz. Her zaman birlikte yönetime önem veriyoruz. Sizlerle de iyi bir birlikteliğimiz var. Sizlerin içinde bulunduğunuz organizasyonlarda yer almak bizim için çok önemli. Çocuklarımız, Kadınlarımız ve Engelli vatandaşlarımız için yapacağımız projelerde sizlerin katılımı, önerileri ve tavsiyeleri bizim için çok önemli. Derneğinizin Yeni seçilen Başkanı Abdullah Gül ve yönetimine başarılar diliyorum. Yeni yönetiminizle birlikte yeni projelere birlikte imza atacağımızı biliyorum’ dedi.

 

İzmir Bosna Sancak Derneği yeni yönetimi Ziyaretin sonunda Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’ya, Bornova Belediyesi ile Kardeş şehir olan Novi Pazar şehrinin bayrağını ve Boşnak böreği verdiler.

 Haber: Doğan Prepol
 
Haber Kaynağı: ESH
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...