İzmir de Ulaşım

CHP Eski İl Başkanı Güven'den, Kocaoğlu'na sert sözler

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Eski İl Başkanı Ali Asuman Güven Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımda Aziz Kocaoğlu’na sert ifadelerle tepki gösterdi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun güç zehirlenmesi yaşadığını belirten Güven sözlerini şöyle sürdürmüş; “Kendisini CHP izmir’in tek seçicisi, tek adamı olarak görmektedir” dedi.

24 Aralık 2018 Pazartesi 17:09
CHP İl Eski Başkanı Güven'den, Kocaoğlu'na sert sözler


'Kendisini CHP İzmir'in tek seçicisi, tek adamı görmektedir'


Cumhuriyet  Halk Partisi İzmir Eski İl Başkanı Ali Asuman Güven Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımda Aziz Kocaoğlu’na sert ifadelerle tepki gösterdi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun güç zehirlenmesi yaşadığını belirten Güven sözlerini şöyle sürdürmüş; “Kendisini CHP izmir’in tek seçicisi, tek adamı olarak görmektedir” dedi.
Ali Asuman Güven'in o açıklaması;

"Güç zehirlenmesi dediğimiz olayın mükemmel örneğidir Kocaoğlu.
Bir insanın bu kadar egosunun yüksek olması anlaşılır gibi değildir.
Kendisini CHP izmir’in tek seçicisi, tek adamı olarak görmektedir. Oysa İzmir buna layık değildir.
İzmir’in insan kaynakları zengin, çok sayıda yeni ve Kocaoğlu’nu aşan belediye başkanlarını çıkaracak kapasitededir. Ayrıca İzmir cepte keklik değildir sözü CHP’li Belediye Başkanı’nın söylememesi gereken bir sözdür. Partimizde ilçe belediye başkanlığı yapan ve milletvekilliği yapan arkadaşlarımızdan birinin belediye başkan adaylığını üstlendiği takdirde yeni bir heyecan ve enerjiyle bugünden sonra çok daha iyi şeylere imza atacağını düşünüyorum. İnsanlar üstlendikleri büyük sorumluluk ve makamları saygın bir konumda bırakabilmeli. Fazla şartları zorlamamalıdır. Gölge etmeye devam etmek doğru değildir. İzmir’in iç dinamikleri ve MYK doğru kararı verecektir. İzmir CHP bu seçimden bir önceki yerel seçimden daha başarılı çıkacaktır. Referandum stratejisi ve ilkelerini baz alalım yeter. Unutmayalım 30’da 30 hayırdı."
 
Haber Kaynağı: FACEBOOK
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...