İzmir de Ulaşım

TGS'den ''Yeni Gazetecilik Atölyesi Eğitimi''

İZMİR- Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) İzmir’de düzenlediği ''Yeni Gazetecilik Atölyesi Eğitimi'' ile medya sektörünün geleceğine dair öngörülerini gazetecilerle paylaştı.

22 Ekim 2017 Pazar 18:11
TGS'den ''Yeni Gazetecilik Atölyesi Eğitimi''
 

İZMİR-  Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) İzmir’de düzenlediği ''Yeni Gazetecilik Atölyesi Eğitimi''  ile medya sektörünün geleceğine dair öngörülerini gazetecilerle paylaştı.
 

TGS Akademi’nin ülke çapında sürdürdüğü eğitim faaliyetinin bir devamı olan etkinlikte, TGS Yöneticisi Mustafa Kuleli ''Dijital devrim ve medyanın dönüşümü'',Akademisyen Sarphan Uzunoğlu ''Yeni medya düzeninde güvencesizlik ve sebepleri'',TGS Hukuk Müşâviri Av. Meliha Selvi ''Medya çalışanının yasal hakları''ve TGS Genel Başkanı Gökhan Durmuş ''Sendikalı olmak ne işe yarar?''  başlıklı sunumlar yaptı.


Tam zamanlı medya çalışanları, serbest gazeteciler ve iletişim fakültesi öğrencilerinin katıldığı atölye, sertifika dağıtımı ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 
Haber Kaynağı: ESH
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...