İzmir de Ulaşım

FOTOĞRAF KARELERİYLE "UMUT SENSİN" DENİLECEK

İZMİR - Sizyetersiniz Derneği'nin ''Umut Sensin'' adıyla düzenleyeceği 8. karma fotoğraf sergisinde, iki ay önce yaşamını yitiren Dünyaca ünlü Foto muhabiri Ara Güler anılacak, fotoğraf satışından elde edilecek gelirin tamamı kanser hastası çocuklara aktarılacak.

03 Aralık 2018 Pazartesi 15:04

FOTOĞRAF KARELERİYLE  "UMUT SENSİN" DENİLECEK


*ARA GÜLER ANILACAK, KANSER HASTASI ÇOCUKLARA MADDE DESTEK SAĞLANACAK

 

 

İZMİR - Sizyetersiniz Derneği'nin ''Umut Sensin'' adıyla düzenleyeceği 8. karma fotoğraf sergisinde, iki ay önce yaşamını yitiren Dünyaca ünlü  Foto muhabiri Ara Güler anılacak, fotoğraf satışından elde edilecek gelirin tamamı kanser hastası çocuklara aktarılacak.


Serginin koordinatörü Aytaç Bülbül yaptığı açıklamada, organizasyonu Hatice Öktem Kılıçaslan'ın yürüttüğünü bildirdi.Bülbül, şunları kaydetti:

''Kanser tedavisi gören çocuklara destek olmak üzere bir araya geldik.  Dünyalarına ışık olmak, küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar yaşatmak ve daha sağlıklı gelecekleri olması için 'Umut Sensin' diyoruz. İzmir'de sanata duyarlı, fotoğraf sevdalıları ve katkı sunmak isteyenleri sergimize davet ediyoruz.  Bir fotoğraf satın alınarak minik yüreklere umut olunması için belediye, oda, dernek, sendika ve sivil toplum örgütü başkan ve yöneticilerine çağrı yapıyoruz. Sergiden ve fotoğraf satışından elde edilecek gelirin tamamı kanser tedavisi gören çocuklara aktarılacak.''

Aytaç Bülbül, 7 Aralık 2018 Cuma günü saat 18.30'da İzmir Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi'nde açılacak sergide Mehmet Turgut, Coşkun Aral, Erdal Kınacı, İzzet Keribar, Beyhan Özdemir, Alahattin Kanlıoğlu, Ahmet İmançer, Yusuf Tuvi gibi fotoğraf ustalarıyla 100'e yakın fotomuhabiri, akademisyen ve fotoğraf sanatçısının birer eserinin yer alacağını ifade etti. 


Not: iletişim için Aytaç BÜLBÜL: 0507 3896801
 

Haber Kaynağı: ESH
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...